Účinné látky

Úvod - Účinné látky

 Účinné látky jsou třetím ze tří pilířů našich receptur

Jsou tou nejdůležitější složkou domácí přírodní kosmetiky, pomocí účinných látek se vyrobíte produkt přesně pro vaši pokožku a podle jejích potřeb.  Skládají se z éterických olejů, konzervantů a aktivních látek. Třešničkou na dortu jsou aktivní látky, přírodní nebo přírodně identické suroviny, které byly doposud doménou pouze komerčních produktů. 

Popis     cena    

  Vitamín E se používá na suchou a podrážděnou pokožku. Vitamín E acetát (Tokoferol acetát) je chemická sloučenina, která se skládá z kyseliny octové a tokoferolu (vitamin E). Tato sloučenina je stabilnější než čistý vitamin E.

 

10 ml62 Kč s DPH

  Tea tree

 

62 Kč s DPH

  Máta peprná

 

62 Kč s DPH

  Rozmarýn

 

63 Kč s DPH
Nové
Prebiotikum 5g

  Prebitotikum podporuje vlastní mikrobiotu kůže a to zejména podporem růstu jí přátelských bakterií. Tím zároveň inhibuje růst nežádoucích a škodlivých patogenů.

 

64 Kč s DPH

  D-Panthenol  regeneruje a proniká hluboko do pokožky

 

10 ml65 Kč s DPH

  Získává z dřeně Aloe Vera. Pomáhá s malými popáleninami, říznutími. Regeneruje a hydratuje pleť po slunění. JE vhodný pro citlivou, suchou, nečistou a podrážděnou pleť. Aloe je pravým elixírem krásy, protože váže vlhkost v pokožce, navrací jí svěží vzhled a urychluje její regeneraci.  

 

65 Kč s DPH

zboží má více možností

Nové
Centella Asiatica 10ml

  Centella asiatica, alternativně známá jako Gotu Kola nebo Indické pennywort,u nás nazývána Pupečník asijský. Její léčivé vlastnosti jsou známy již po staletí. Rostlina se hojně využívá v tradiční čínské, africké a ajurvédské medicíně - někdy je dokonce označována jako "fontána mládí" díky svým léčivým vlastnostem a pozitivním účinkem na zdraví.

 

65 Kč s DPH

zboží má více možností

  Zklidňuje pokožku hlavy, posiluje vlasy a zmírňuje jejich vypadávání, lámavost a tvorbu lupů. V pleťové kosmetice je vhodný pro aknózní a mastnou pleť.

 

69 Kč s DPH

  Okurkový extrakt je výborný prostředek pro suchou a stárnoucí pleť, hydratuje ji, pleť je jemná a hebká

 

69 Kč s DPH

  Fenyklová  silice

 

70 Kč s DPH

  Anýzová silice

 

73 Kč s DPH
zboží v e-shopu: 160 e-shop systém banan.cz