Účinné látky

Úvod - Účinné látky

 Účinné látky jsou třetím ze tří pilířů našich receptur

Jsou tou nejdůležitější složkou domácí přírodní kosmetiky, pomocí účinných látek se vyrobíte produkt přesně pro vaši pokožku a podle jejích potřeb.  Skládají se z éterických olejů, konzervantů a aktivních látek. Třešničkou na dortu jsou aktivní látky, přírodní nebo přírodně identické suroviny, které byly doposud doménou pouze komerčních produktů. 

Popis     cena    

  Eukalyptus

 

58 Kč s DPH

  Farnesol, látka z květů.

 

59 Kč s DPH

  Tea tree

 

62 Kč s DPH

  Máta peprná

 

62 Kč s DPH

  Rozmarýn

 

63 Kč s DPH
Nové
Prebiotikum 5g

  Prebitotikum podporuje vlastní mikrobiotu kůže a to zejména podporem růstu jí přátelských bakterií. Tím zároveň inhibuje růst nežádoucích a škodlivých patogenů.

 

64 Kč s DPH

  D-Panthenol  regeneruje a proniká hluboko do pokožky

 

10 ml65 Kč s DPH

  Přidává se do krémů a pleťových vod pro suchou, křehkou a nečistou pleť.Je rovněž osvědčený prostředek do dětské kosmetiky. Extrakt  se získává z okvětních lístků léčivé byliny měsíček lékařský.

 

65 Kč s DPH

  Extrakt ze zeleného čaje hydratuje, zpevňuje a projasňuje pleť. Přidává se do pleťových krémů a tělových mlék. Je výborný do očních krémů, kde zajišťuje hydrataci a výživu pleti kolem očí. Používá se do omlazujících, anti-aging a regeneračních krémů a emulzí; do šampónů a kondicionérů; sér a zábalů na vlasy; dále do solární kosmetiky; kosmetiky po opalování.  

 

65 Kč s DPH
Nové
Centella Asiatica 10ml

  Centella asiatica, alternativně známá jako Gotu Kola nebo Indické pennywort,u nás nazývána Pupečník asijský. Její léčivé vlastnosti jsou známy již po staletí. Rostlina se hojně využívá v tradiční čínské, africké a ajurvédské medicíně - někdy je dokonce označována jako "fontána mládí" díky svým léčivým vlastnostem a pozitivním účinkem na zdraví.

 

65 Kč s DPH

zboží má více možností

  Vitamín E se používá na suchou a podrážděnou pokožku. Vitamín E acetát (Tokoferol acetát) je chemická sloučenina, která se skládá z kyseliny octové a tokoferolu (vitamin E). Tato sloučenina je stabilnější než čistý vitamin E.

 

10 ml68 Kč s DPH

  Získává z dřeně Aloe Vera. Pomáhá s malými popáleninami, říznutími. Regeneruje a hydratuje pleť po slunění. JE vhodný pro citlivou, suchou, nečistou a podrážděnou pleť. Aloe je pravým elixírem krásy, protože váže vlhkost v pokožce, navrací jí svěží vzhled a urychluje její regeneraci.  

 

68 Kč s DPH

zboží má více možností

zboží v e-shopu: 162 e-shop systém banan.cz