Centella Asiatica 10ml

Centella Asiatica 10ml

ID zboží: 573

 

INCI: Glycerin, Aqua, Centella Asiatica Extract
Dávkování: 1 - 10%
Rozpustnost: ve vodě
PH: 4,0 - 5,0%

Centella asiatica má zpevňující, antivirové, antibakteriální, protizánětlivé vlastnosti a pomáhá v boji proti stárnutí pokožky.

Pokožku regeneruje, tonifikuje a revitalizuje. 

Používá se proto do růžných přípravků (krémy, mléka, tonika, gely atd) pro regeneraci, prokrvení, zpevnění, hojení a zpomalení známek stárnutí. 

Tradičně se používá při léčbě onemocnění kůže, jako je psoriáza, dermatitida a drobné popáleniny. Dobře hojí rány a popáleniny - dokáže totiž zvýšit přívod krve do postižené oblasti, zvýšit hladinu antioxidantů v ráně, a podporovat produkci fibroblastů, buněk, které syntetizují kolagen.

Její kolagenové a elastinové posílení a protizánětlivé vlastnosti znamenají, že Centella asiatica může, kromě jiného, snížit výskyt strií a keloidních jizev.

Centella asiatica má tonizující a utahovací účinek na pokožku při použití na určité místo. V důsledku toho se často vyskytuje jako přísada do kůže zpevňujících krémů a pleťových vod. Vzhledem ke své schopnosti stimulovat produkci kolagenu, Centella asiatica může zlepšit vzhled stárnoucí kůže tvarováním jemných linek a vrásek.

Redukce kolagenu v kůži je nosnou matricí a je hlavním důvodem pro tvorbu rýh a vrásek zralé pokožky. Schopností Centella asiatica je doplnit materiál na výrobu kolagenu, čímž se stává užitečnou protistárnoucí složkou.

Má pozitivní účinky na kůži napadené celulitidou, což způsobuje hromadné jamky vzhledem podobné pomerančové kůře. Celulitida se obvykle objeví na stehnech, hýždích a pažích. Zvýšením průtoku krve dodává silné antioxidanty, snižuje zánět a působí jako diuretikum. Centella asiatica vyhlazuje a detoxikuje oblasti postižené celulitidou. 

Najdete ji v těchto receptech:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cena: 65 Kč
Další možnosti
objemobjemobjemobjemobjemobjemobsahobjemobjemobjemČísloprovedenínázevcena
15 mlCentella Asiatica 10ml65 Kč
30 mlCentella Asiatica 10ml170 Kč
zboží v e-shopu: 157 e-shop systém banan.cz