Účinné látky

Úvod - Účinné látky

 Účinné látky jsou třetím ze tří pilířů našich receptur

Jsou tou nejdůležitější složkou domácí přírodní kosmetiky, pomocí účinných látek se vyrobíte produkt přesně pro vaši pokožku a podle jejích potřeb.  Skládají se z éterických olejů, konzervantů a aktivních látek. Třešničkou na dortu jsou aktivní látky, přírodní nebo přírodně identické suroviny, které byly doposud doménou pouze komerčních produktů. 

Popis     cena    

  Oxid zinečnatý

 

35 Kč s DPH

zboží má více možností

  Kyselina mléčná

 

35 Kč s DPH

  Zahušťovadlo pro šampony, mýdla a gely.

 

38 Kč s DPH

  Allantoin chrání, uklidňuje a hydratuje pokožku. Často se používá k minimalizaci pórů, ale i kvůli anti-agingovým schopnostem a dobrému zajizvení pokožky při akné. Podporuje růst nových kožních buněk a obnovu kožní tkáně. Zmírňuje podráždění. Chrání pleť před škodlivými vlivy UV záření a regeneruje ji. Výrazně omezuje působení volných radikálů. 

 

39 Kč s DPH

  Urea patří k přírodním hydratačním faktorům

 

47 Kč s DPH

  Kofein

 

48 Kč s DPH

  Keratin stabilizuje pěnu v šamponech, vyživuje pokožku, působí jako kondicionér a dodává vlasům lesk. Náš keratin je rostlinného původu (vegan)

 

49 Kč s DPH

  Arnikový olejový extrakt

 

49 Kč s DPH

  Citronová silicena je pro pleť mastnou, nečistou, ochablou a s rozšířenými póry

 

52 Kč s DPH
Nové
Laktát Sodný 60% 30ml

  Jde o přírodní zvlhčovač (jako např. glycerin) s výraznými hydratačními účinky pro pleť. Přirozeně se vyskytuje v pokožce jako součást přírodního zvlhčujícího faktoru (natural moisturizing factor (NMF)), který je zodpovědný za správnou hydrataci a pružnost rohovité vrstvy pokožky (stratum corneum)

 

54 Kč s DPH

  Biogard konzervant pro bio ekologickou kosmetiku

 

58 Kč s DPH

zboží má více možností

  Eukalyptus

 

58 Kč s DPH
zboží v e-shopu: 143 e-shop systém banan.cz