Tuková složka

Úvod - Tuková složka

Tuková složka je prvním ze tří pilířů našich receptur

Oleje představují srdce krémů a emulzí. Kosmetická másla ovlivňují, zda bude výrobek mastnější nebo lehčí, přesně podle typu pleti. Zahušťovadla se přidávají, pokud chcete docílit pevnější konzistence. Emulgátory, vyrobené z přírodních olejů, spojují zdánlivě nespojitelné v našich emulzích a sice olej a vodu. 

Popis     cena    

  Skvělý pro suchou a zralou pokožku. Je bohatý na minerály (draslík, měď, magnezium, fosfor), vitamíny C, E, K, H, B, proteiny a také obsahuje vysoké množství nenasycených mastných kyselin a hodnotných tuků (kyselinu olejovou, palmitovou a linolovou).

 

50 ml80 Kč s DPH

zboží má více možností

  Makadamiový olej je vhodný pro citlivou a dehydrovanou pleť, regeneruje zralou pleť

 

50 ml85 Kč s DPH

zboží má více možností

Nové
Viscolid 50g

  Přírodní surovina k zahušťování olejů a tvorbě oleogelu. Schválen Ecocertem a Cosmosem

 

87 Kč s DPH

  Mandlový olej je pro citlivou suchou a popraskanou pokožku, vyhlazuje a regeneruje, plnohodnotná náhražka norkového oleje

 

50 ml91 Kč s DPH

zboží má více možností

  Konopný olej regeneruje a obnovuje zejména problematickou a smíšenou pokožku. Náš konopný olej nemá psychoaktivní účinky!

 

92 Kč s DPH
Náš tip
Nové
Monoi de Tahiti Vanilka, olej 30ml

  Monoi tedy" vonící olej " je součástí  kosmetické praxe mezi krásnými Tahiťankami. Olej vzniká macerací květu Tiare v kokosovém oleji a je znám pro své pozitivní působení na pokožku a vlasy vystavené slunci, nebo povětrnostním podmínkám.

 

95 Kč s DPH

  Meruňkový olej je pro citlivou a zralou pleť, nezanechává pocit mastnoty,  výborně se roztírá

 

50 ml98 Kč s DPH

zboží má více možností

  Pupalkový olej je účinný na zralou, suchou, problematickou, ekzematickou, šupinatou ale také na mastnou pleť se sklonem k akné. Je skvělý i na svědivou pokožku hlavy. Zklidňuje a působí regeneračně.

 

102 Kč s DPH

zboží má více možností

Nové
Cupuacu máslo LZS 50g

  Schváleno Cosmosem. Lisované za studena z plodů stromu Theobroma grandiflorum, který pořád divoce roste v brazilské přírodě. Skvěle hydratuje a regeneruje. Je vhodné do krémů, sér, vlasové péče, balzámů, do anti aging produktů, pro suchou a poškozenou pokožku i vlasy.

 

125 Kč s DPH

zboží má více možností

  Jojobový olej je pro všechny typy pleti, zvyšuje pružnost pleti a zjemňuje ji, nezanechává mastný film, rychle se vstřebává

 

140 Kč s DPH

  Je jedním z nejcennějších a nejvzácnějších olejů používaných v kosmetických prostředcích. Je cenný a vhodný pro všechny druhy pleti.omlazující, anti-aging a regenerační krémy a emulze; balzámy na rty; výroba mýdel; masážní oleje; šampóny a kondicionéry; séra a zábaly na vlasy    

 

165 Kč s DPH
zboží v e-shopu: 163 e-shop systém banan.cz