Oxidy, slídy, jíly a pudry

Úvod - Oxidy, slídy, jíly a pudry

Kosmetické jíly

Přírodní jíly čistí a změkčují pokožku, obohacují pleť o důležité stopové prvky. Snadno z nich vyrobíte pleťovou masku, která odstraní z pleti nečistoty, odumřelé buňky,toxiny a dodá jí to, co potřebuje minerály a hořčík, mangan, draslík, železo, vápník, křemík. 

Popis     cena    
Akce
Mica vínovo červená 10g

  Perleťové pigmenty jsou směsí slídy titanu (slídy), oxidu titaničitého a oxidu železajiné barvy. Doporučené použití: Dekorativní kosmetika

 

25 Kč s DPH

  Peelingový písek 100 g

 

26 Kč s DPH
Akce
Bílý jíl 50 g

  Bílý jíl

 

30 Kč s DPH
Akce
Žlutý jíl 50 g

  Žlutý jíl

 

30 Kč s DPH
Akce
Spirulina pudr 50g

  Jde o jemňoučce namleté stélky sladkovodní řasy spiruliny, která je zdrojem řady vitamínů a minerálů. Proto nachází široké uplatnění i v kosmetice. Lze ji přidat do krémů na různé části těla, do mlék a balzámů, dále do pleťových masek, taky do přípravků na a po opalování a do přípravků po holení nebo depilaci. Neméně účinná je ve sprchových gelech, produktech na vlasy, a taky v pleťových maskách a peelingech, atd.      

 

35 Kč s DPH
Akce
Prášek z růže, 30g

  Jemný, voňavý prášek z okvětních lístků růže. Má růžovou až načervenalou barvu. Je vhodný do pleťových masek, mycích pudrů, do krémů a mlék a v neposlední řadě i do dekorativní kosmetiky. Ajurvéda mu připisuje harmonizační vlastnosti.

 

40 Kč s DPH

  Micro Silica, schválena Ecocertem. Má všestranné využití v emulzích, balzámech, vlasové a zubní péči, a v neposlední řadě v dekorativní kosmetice.

 

45 Kč s DPH
Náš tip
Nové
Rýžový pudr, 30g

  Jde o ultra jemný pudr rostlinného původu. Má výborné hydratační a absorpční vlastnosti. V kosmetice má široké využití od emulzí, toneru, přes dekorativní kosmetiku až po masky, mycí pudry, nebo šampuky, mycí kostky a podobně.

 

62 Kč s DPH
zboží v e-shopu: 83 e-shop systém banan.cz