Kurzy a Dárkový poukaz

Popis     cena    

  Chcete udělat radost někomu blízkému? Zkuste to s dárkovým poukazem na Kurz přírodní kosmetiky. Je plný míchání vlastních produktů, kvalitních informací a vůní. 

 

0 Kč s DPH

  Dárkový poukaz na nákup v libovolné hodnotě (do poznámky napište kolik). Poštovné neplatíte. Systém to neumí jinak, než ho kalkulovat. Po zadání objednávky ho manuálně zmažu :)

 

0 Kč s DPH

  Nejste si jisti, který kosmetický set by vaše blízké potěšil? Nevadí! :) Darujte poukaz v hodnotě, kterou si sami určíte. Úspěch bude zaručený.

 

0 Kč s DPH

  Chcete-li se naučit jak pečovat o svoji pleť a vlasy přírodní cestou, přijďte s námi strávit sobotní dopoledne. Sami si vyberete suroviny se kterými budete pracovat a vytvoříte si tak péči přesně podle vašich individuálních potřeb. V případě zpřísnění vládnich opatření v době konání kurzu se datum posune.  

 

1 200 Kč s DPH

  Chcete dopřát své pleti a vlasům jen to nejlepší? Zajímá vás jak vyrobit aktivní anti-aging pleťové sérum s lipozomy, šampon, sprchový gel a jiné? Jste zvědaví jaké pozitiva pleti a vlasům přináší přírodní kosmetické suroviny ? Pak Vás srdečně zveme  strávit sobotní dopoledne s námi. :)  

 

1 300 Kč s DPH
zboží v e-shopu: 159 e-shop systém banan.cz