Bezobalu: Kosmetické sady k domácí výrobě

Úvod - Bezobalu: Kosmetické sady k domácí výrobě

Produkty-12  Exluzivní EKO Limitovaná edice DÁRKOVÝCH DIY SETů      

Materiál na 2x Bezobalový Produkt + Luxusní Kosmetická Taštička z Upcyklovaného Materiálu.

V Cremes nám záleží na budoucnosti naší planety a proto se, alespoň po malých krůčcích a postupně budeme snažit o ekologičtější balení. Na začátek, vám s radostí představujeme dárkové diy sety k výrobě přírodní domácí kosmetiky. Jde o produkty, které se blíží ideálu less waste. Nepotřebujete totiž na ně obal (nebo je ten, který si zrecyklujete z již použitých produktů) a suroviny k jejich výrobě se snažíme balit do recyklovatelných/kompostovatelných materiálů jako papír a sklo. Plastové vršky nám zatím odpusťte. Pracujeme i na tom. Bonusem jsou krásné dizajnové kosmetické taštičky do kterých sady k vlastní výrobě balíme. Vyrábí je pro nás z upcyklovaného materiálu Monika. Právě ona mu dokáže vdechnout nový život a funkci :).

 

Popis     cena    
Akce
2x ŠAMPUK v Krabičce

  Nedráždivé mytí pro hřívu zářící zdravím. Sada na výrobu 2 produktu s ideálem less waste . Sadu lze koupit ve variante s 1/ pudrem z Růže, nebo 2/ s pudrem z řasy Spiruliny. Vše je pro vás  přesně navážené , popsané a s láskou zabalené.  

 

300 Kč s DPH
Akce
2x KONDICIONÉR v Krabičce

  Vlasová péče pro ten pocit, jako když hrdě kráčíte od kadeřníka s rozpuštěnými vlasy, které se lesknou a jsou jako z hedvábí :) Sada na výrobu 2 produktu s ideálem less waste . Vše je pro vás  přesně navážené , popsané a s láskou zabalené.      

 

300 Kč s DPH
Akce
2x PLEŤOVÉ MÁSLO v Krabičce

  Vymazlená a voňavá péče pro pokožku celého těla. Vyživuje, zvedá náladu a je silně návyková :) Sada na výrobu 2 produktu s ideálem less waste . Vše je pro vás  přesně navážené , popsané a s láskou zabalené.  

 

300 Kč s DPH
Nové
Akce
2x DEODORANT v Krabičce

  Něžná péče pro svěží podpaží na celý den. Nedráždí, voní a neucpává póry.:) Sada na výrobu 2 produktu s ideálem less waste . Vše je pro vás  přesně navážené , popsané a s láskou zabalené.  

 

300 Kč s DPH
zboží v e-shopu: 83 e-shop systém banan.cz