DHA samoopalovací přípravek 10 g

DHA samoopalovací přípravek 10 g

ID zboží: 389

 

DHA obsahuje aktivní složku, která reaguje s aminokyselinami horní vrstvy pokožky, což způsobuje její zhnědnutí. DHA (dihydroxyaceton), neproniká do kůže. Je to látka na bázi cukru, u které nejsou známy toxikologické účinky, a v praxi se užívá již mnoho let. Dihydroxyaceton reaguje s aminokyselinami keratinu, což je bílkovina, která je v kůži. Následně vznikne hnědé zbarvení. Samoopalovací přípravek způsobuje zabarvení pokožky, jednoduchým způsobem si vytvoříte samoopalovací krém nebo mléko.

Opálení vydrží 3-6 dní, poté opět aplikujte. 

Správná aplikace je nejdůležitější! Všichni určitě známe nějakou hororovou historiku o tom, jak kamarádka kamarádky skončila s flekatým obličejem nebo oranžovými dlaněmi. Základní pravidlo proto je: na špatně odmaštěné kůži se krém nezachytí! A potom nepůsobí tak, jak by měl.

Co tedy dodržovat při aplikaci? Je potřeba důkladně pokožku umýt a následně vysušit. Ideální je i jemný peeling. Neměly bychom používat žádný hydratační krém, pouze ten samoopalovací. Potom si naneseme rovnoměrnou vrstvu přípravku a jemně rozetřeme. Pak nehrozí ani nehezké fleky na kůži, ani oranžového zabarvení. Počkejte 15-20 minut a hotovo.

Pro efektivnější a snadnou aplikaci rozmíchejte přípravek ve trošce studené vody a přidejte do hotového tělového mléka. V závislosti na požadovaném odstínu pleti, přidáte do pleťové krému nebo mléka:

2% - světlý nádech, 4% - střední opálení, 5% tmavá kůže 

Po aplikaci si důkladně omyjte ruce!!!

Těhotným ženám se dha nedoporučuje.

 

 

 

 

 

 

 

 

Cena: 125 Kč
zboží v e-shopu: 157 e-shop systém banan.cz