domácí přírodní kosmetika

Zboží v akci

Akce
Zelený čaj extrakt 10 ml

  Extrakt ze zeleného čaje hydratuje, zpevňuje a projasňuje pleť. Přidává se do pleťových krémů a tělových mlék. Je výborný do očních krémů, kde zajišťuje hydrataci a výživu pleti kolem očí. Používá se do omlazujících, anti-aging a regeneračních krémů a emulzí; do šampónů a kondicionérů; sér a zábalů na vlasy; dále do solární kosmetiky; kosmetiky po opalování.  

 

30 Kč s DPH
Akce
Čirá lahvička s rozprašovačem 115 ml

  Vršek je sprej

 

20 Kč s DPH
Akce
Kyselina mléčná 10 ml

  Kyselina mléčná

 

20 Kč s DPH
Akce
Eukalyptus esenciální olej 5 ml

  Eukalyptus

 

35 Kč s DPH
Akce
Konopný olej LZS 50 ml

  Konopný olej regeneruje a obnovuje zejména problematickou a smíšenou pokožku. Náš konopný olej nemá psychoaktivní účinky!

 

45 Kč s DPH
Akce
Niacinamid 10 g

  Vhodný na pokožku s projevy akné, ale skvělý také na zralou pokožku, nejednotný tón pleti a jemné vrásky. Niacinamid je vitamín skupiny B vitamínů rozpustný ve vodě. Využijete jej jak ve vodních gelech a tonikách, tak i v emulzích.

 

40 Kč s DPH
Akce
Guarová mouka 10 g

  Zahušťovadlo pro šampony, mýdla a gely.

 

25 Kč s DPH
Akce
Keratin 10 ml

  Keratin stabilizuje pěnu v šamponech, vyživuje pokožku, působí jako kondicionér a dodává vlasům lesk. Náš keratin je rostlinného původu (vegan)

 

30 Kč s DPH
Akce
Mica vínovo červená 10g

  Perleťové pigmenty jsou směsí slídy titanu (slídy), oxidu titaničitého a oxidu železajiné barvy. Doporučené použití: Dekorativní kosmetika

 

25 Kč s DPH
Akce
Čirá lahvička s dávkovačem115 ml

  Vršek - dávkovač

 

22 Kč s DPH
Akce
2x ŠAMPUK v Krabičce

  Nedráždivé mytí pro hřívu zářící zdravím. Sada na výrobu 2 produktu s ideálem less waste . Sadu lze koupit ve variante s 1/ pudrem z Růže, nebo 2/ s pudrem z řasy Spiruliny. Vše je pro vás  přesně navážené , popsané a s láskou zabalené.  

 

300 Kč s DPH
Akce
2x KONDICIONÉR v Krabičce

  Vlasová péče pro ten pocit, jako když hrdě kráčíte od kadeřníka s rozpuštěnými vlasy, které se lesknou a jsou jako z hedvábí :) Sada na výrobu 2 produktu s ideálem less waste . Vše je pro vás  přesně navážené , popsané a s láskou zabalené.      

 

300 Kč s DPH
zboží v e-shopu: 83 e-shop systém banan.cz